10 lat galerii
Obecne wybrane sortowanie:
Ostatnio dodane

1 osoba lubi to zdjęcie

Dodał: Forsycja
Dodano: 2017-09-07 16:21:09
Oglądany: 5302
Komentowano: 62
Oceniano: 2
Aktualna ocena:
 

62 komentarzy

 1. panka
  Dodał: panka - Moderator

  Kochani, zapraszam do wspomnień, refleksji, śmiechu, łez . Troszkę nam się nazbierało wspomnień przez te lata :)

 2. Tenia
  Dodał: Tenia - Moderator

  Kochani, dziękuję Wszystkim za miłe chwile spędzone tutaj z Wami, każdą dobrą radę, za wspólne konkursy i zabawy, za piękne zdjęcia:) Cieszę się, że tutaj trafiłam, a szukałam tylko wiadomości na temat jakiegoś kwiatka... i zostałam na osiem lat:)

 3. Wiki73
  Dodał: Wiki73

  ...super miejsce,fantastyczni ludzie..jestem tu już cztery i pół roku i mam nadzieję,że "przeżyjemy" wspólnie jeszcze kolejne lata :)))

 4. Bez zdjecia
  Dodał: isia60

  Ja tutaj jestem praktycznie z najkrótszym "stażem" ale zaraz poczułam sie dobrze wśród tych co maja podobne do mnie zamiłowania...a niestety wśród swojej rodzinki nie mam osób popierajacych moje zamiłowania....i nie mam z kim podzielić sie radościa z sukcesów i gorycza porazek...a tutaj mam wszystko..pomimo ze tylko online a nie osobiscie..ale to tez duzo....Dziekuję wszystkim za miłe komentarze i mam nadzieje ze długo jeszcze tak będzie....Wszystkim życze tylko sukcesów ogrodniczych i bardzo dobrej pogody!

 5. Bez zdjecia
  Dodał: IREK2012

  Jestem tutaj niecałe 5 lat. Poznałem dużo przyjaznych mnie ludzi. Niestety niektórych przestałem widywać na forum. Za to pojawiają się nowe osoby. Dzięki tej galerii poznałem dużo nowych kwiatów. Koło niektórych przechodziłem obojętnie. Okazuje się, że one też mają swoje piękno. Zacząłem też je uwieczniać na zdjęciach. Będę dalej korzystał z tej galerii, gdyż tu znajduję ciekawych ludzi i dużo różnych kwiatów.
  Pozdrawiam Wszystkich.

 6. anturium87
  Dodał: anturium87

  w poszukiwaniu informacji o anturium trafiłam do ŚK w 2011roku i zostałam do dziś! :)

 7. panka
  Dodał: panka - Moderator

  Wojtek- Elefant , mistrz fotografii, mój i Teni krajan. Do dziś oglądam jego ostatnią fotkę https://galeria.swiatkwiatow.pl/zdjecie/kiedy-zapada-wieczor-najlepiej-slychac-cisze-,127101,2786.html i ten wymowny tytuł.


  Tercer, nasza kochana Tercia, Tereska . Osoba z niezwykłym poczuciem humoru, cudnymi kocurkami -rozrabiakami, niezwykle wrażliwa osoba. Łzy lecą mi na klawiaturę. Terciu, to Ty mnie uczyłaś robienia fotek, dziękuję Ci ,,Kropelko Rosy"

 8. Tenia
  Dodał: Tenia - Moderator

  Administratorzy: Marcin i Forsycja. Moderatorzy od początku galerii: Allicja, Jorgus, Arietta, Isia53, Dino, Fenix, Netii79, Nastusia, Panka, Tenia

 9. wiesia163
  Dodał: wiesia163

  To wyjątkowe miejsce..to prawdziwa Galeriowa Rodzina..dziękuję Wam za ciepło,którym mnie Darzyliście od 5.5.2011..bo tyle czasu już z Wami jestem..chcę przede wszystkim podziękować naszym Moderatorom za ich ciężką pracę i za wielką cierpliwość..życzę Wszystkim kolejnych pięknych lat spędzonych właśnie Tutaj w naszej Galerii..:-)

 10. cizio
  Dodał: cizio

  Spóźniłem się na waszą stronę o pięć lat ale od 2013 roku jestem prawie stale tu obecny, dużo się tu nauczyłem ale myślę że i pozostali też coś zyskali z mojej obecności. Ostatnio strona trochę się wyludnia ale miejmy nadzieję że nie którzy zatęsknią za naszą stroną i do nas wrócą, pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych 100 lat istnienia

Dodaj swój komentarz