10 lat galerii
Obecne wybrane sortowanie:
Ostatnio dodane

1 osoba lubi to zdjęcie

Dodał: Forsycja
Dodano: 2017-09-07 16:21:09
Oglądany: 4072
Komentowano: 62
Oceniano: 2
Aktualna ocena:
 

62 komentarzy

 1. Tenia
  Dodał: Tenia - Moderator

  Moje pierwsze zdjęcie w galerii, a Wasze jakie były?

 2. cizio
  Dodał: cizio

  Spóźniłem się na waszą stronę o pięć lat ale od 2013 roku jestem prawie stale tu obecny, dużo się tu nauczyłem ale myślę że i pozostali też coś zyskali z mojej obecności. Ostatnio strona trochę się wyludnia ale miejmy nadzieję że nie którzy zatęsknią za naszą stroną i do nas wrócą, pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych 100 lat istnienia

 3. jaga51
  Dodał: jaga51

  10 lat, z czego ponad siedem jestem z Wami, aktywnie! Połączyły nas kwiaty, ale to nie wszystko. Dyskusje, nocne rozmowy, dzielenie się roślinami i doświadczeniami i przyjaźń! Szczera, pomimo, że wirtualna. To, że ciągle tu jestem i nigdzie się nie wybieram to najlepsza rekomendacja. Wszystkim i za wszystko gorąco dziękuję, KWIATOWA RODZINKO:)

 4. Elizabeth28
  Dodał: Elizabeth28

  W Galerii zarejestrowana jestem od 2011r. Miałam długą przerwę, wróciłam niedawno więc tak naprawdę jestem króciutko. Bardzo lubię oglądać tu piękne zdjęcia kwiatów, są tu bardzo mili ludzie dzięki którym mogę dowiedzieć się więcej o różnych roślinach, podzielić się różnymi doświadczeniami, pożartować:) Galeria to poprawiacz humoru, tu zawsze jest kolorowo:) Życzę kolejnych 10 lat.

 5. kanagaka
  Dodał: kanagaka

  Szybko minął ten czas, ale jak przyjemnie spędzony.
  Do Galerii trafiłam przez przypadek szukając wiadomości o storczykach i już pozostałam.
  Jestem tu ponad siedem lat. Cieszę się i dziękuję za te chwile razem spędzone, za miły nastrój, a także za to, że chociaż zawsze lubiłam przyrodę, dzięki galerii dokładniej ją poznałam.
  Wszystkich serdecznie pozdrawiam:)

 6. Bez zdjecia
  Dodał: Nastusia

  Jestem tutaj od 2012 roku i nie żałuję chwil spędzonych z Wami.Dziękuję wszystkim za dobre,mądre i potrzebne słowo oraz ogromną wiedzę.
  P.S.
  To na 20-tkę planujemy zlot?

 7. kanagaka
  Dodał: kanagaka

  Moje najpierwsze storczyki i pierwsze zdjęcie w galerii:)

 8. Moto42rok
  Dodał: Moto42rok

  Dziękuję wszystkim za miłe i towarzystwo , dobre i cenne rady oraz za to , że poznałem wiele osób o wspaniałych walorach intelektualnych.
  Życzę wszystkim dalszych wielu lat wspanałej zabawy w tym portalu.

 9. chrzaszcz
  Dodał: chrzaszcz

  Ciesze się, ze spotkałam Was. Z początku to był przypadek, a potem to było jak z poranną kawą: nie mogłam się bez Was obejść. Wasza życzliwość to sprawiła. Zal mi jest bardzo, ze nie mogę być tak aktywna jak przedtem ale to nie z mojej winy. Kiedy tylko mogę wpadam do Galerii, choćby tylko na chwilkę. Mam nadziej, ze niedługo ponownie będę mogla zanudzać Was moimi nowinkami. Serdecznie Wszystkich pozdrawiam i życzę jeszcze wielu takich rocznic!!!

Dodaj swój komentarz