10 lat galerii
Obecne wybrane sortowanie:
Ostatnio dodane

1 osoba lubi to zdjęcie

Dodał: Forsycja
Dodano: 2017-09-07 16:21:09
Oglądany: 4059
Komentowano: 62
Oceniano: 2
Aktualna ocena:
 

62 komentarzy

 1. bella
  Dodał: bella

  ...SŁODKO UPŁYWAJĄCEGO CZASU......W naszej pięknie ukwieconej 10 letniej...Urodzinowej galerii..! Życzę Wszystkim kolejnych jubileuszów a choć jestem tutaj z Wami pięć lat to dało się zauważyć troskę prowadzących i ogromną pomoc w rozwiązywaniu problemów i korygowaniu błędów-sumiennie się do sporej ilości przyznaję..; Śmiało można zanucić toast...Sto... Lat Sto...Lat.....!Z Wami...!!! Ciepło pozdrawiam...:)

 2. panka
  Dodał: panka - Moderator

  Aż boję się zacząć, żeby kogoś nie pominąć :) Nie będę używać nicków, przecież wszyscy znamy się jak łyse konie:) A więc.... Agnieszko, Jadziu, Jaguś, Teniu, Olu i jeszcze jedna Olu, Krysiu, Reniu, Januszu, Janku, Wiolu, Zbyszku, Lubko, Lenko (mam nadzieję, że podglądasz nas z Wysp}, Wiesiu, Kasiu, Aniu, Szymonie, dziękuję Wam za okazane serce, za dzielenie się pięknymi roślinkami, za bezinteresowną dobroć. Jak Was nie kochać :)

 3. aria
  Dodał: aria

  gdzie czas spędzony nigdy nie jest stracony,gdzie można odpocząć od gonitwy dnia codziennego,zmartwień i kłopotów.Życzę dalszych tak wspaniałych lat dziękując za ciepłe słowa,:):) możliwość poznania sympatycznych ludzi oraz wielu ciekawych roślin.::):)

 4. iza_daisy
  Dodał: iza_daisy

  Ja jestem z Wami od 2011roku, i choć ostatnio częściej mam "przerwy" zawsze chętnie tu wracam. Poznałam tu wiele nowych roślin, nauczyłam się bardo dużo o ich wymaganiach, i nadal pytam, uczę się i chętnie korzystam z Waszych rad. Jesteście tu jedną wielką "kwiatową" rodziną. Zawsze jest miło i przyjemnie i dopóki będzie ta strona zawsze będę tu wracać. Dziękuję Wszystkim za miło spędzone tu 6 lat! Pozdrawiam serdecznie :)

 5. Bez zdjecia
  Dodał: netii79

  Jestem (choć ostatnio bardzo rzadko) z Wami od kwietnia 2010 roku, to już 7 lat! Galeria to jedno z najcieplejszych miejsc w internecie! Dziękuję wszystkim za komentarze, miłe słowa, słowa pociechy w trudnych momentach...

 6. myszaf
  Dodał: myszaf

  Witam :) Jestem z Wami od 7 lat ostatnio z roczną przerwą (sorki). Wiele się wydarzyło radosnych i smutnych chwil, z przyjemnością stwierdzam, że tych pierwszych było o wiele więcej. Nie mogłam pominąć tak ważnego jubileuszu Galerii, więc jestem razem z Wami. Dzięki Aniu za podeslanie info. Mimo, że od czasu do czas podglądałam, jednak przeoczyłam. Dziękuję za wspaniałe chwilę spędzone wśród Was, za mnóstwo informacji. Teraz imponuje znajomym i rodzinie swoją skromną wiedzą, którą zdobyłam na tutejszym kwiatowym uniwersytecie. Pozdrawiam Was cieplutko :)

 7. Tenia
  Dodał: Tenia - Moderator

  Dla Allicji - pierwsza powitałaś mnie w galerii, to między innymi dzięki Tobie tutaj zostałam. Zawsze służyłaś wszystkim pomocną i radą, nieraz korzystałam z Twoich rad przy wspólnym moderowaniu, zawsze szczera i serdeczna. Wierzę, że kiedyś znowu tutaj zajrzysz i będziemy mogli podziwiać Twoje niesamowite zdjęcia i wiedzę o roślinach :)

 8. panka
  Dodał: panka - Moderator

  Oby radości pomogły przetrwać smuteczki Iwonko. Bardzo się cieszę twoją reakcją , miło Cię widzieć znów w galerii. Tutaj w komentarzu możesz również dodać fotkę :)

 9. donba2014
  Dodał: donba2014

  Ja odkryłam Świat Kwiatów w 2014 roku. Wiele się tu nauczyłam. Dziękuję Wam za życzliwość i wsparcie. Ostatnio mniej systematycznie loguję się na naszym forum, ale jest to bardziej z powodu "problemów technicznych" niż braku zainteresowania.
  W galerii goszczę niemal codziennie, podziwiam Wasze zdjęcia i bardzo staram się Wam dorównać. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich Kochających Kwiaty.

 10. DankaSammel
  Dodał: DankaSammel

  Moje pierwsze zdjęcie wstawiłam 7.03.2009 i to był czerwony amarylis. Sporo czasu upłynęło.Zycie sprawia nam niespodzianki i różnie to bywa nie zawsze można być tam gdzie się pragnie, ale po krótkich przerwach powracam. Zawsze mile spędzam czas podziwiając Wasze cudne fotki.Pozdrawiam cieplutki

Dodaj swój komentarz