2 osoby lubi to zdjęcie
Zaglądają do karmników
Obecne wybrane sortowanie:Ostatnio dodane
Dodaj swój komentarz
Informacje o: panka
Inne zdjecia: panka
-
Jeszcze nie wszystko śpi :)
-
Już wszyscy śpią. . . . .
-
Tydzień temu było pięknie
-
Dzisiaj wieczorny spacerek
-
U mnie już tradycyjnie
-
Moje skromne życzenie- Błękit :)
-
Coraz bliżej kwitnienie
-
Sprzątacie, czy zostawiacie na rabatkach ?
-
I u mnie coś kwitnie :)))
-
Zaglądają do karmników
7 komentarzy
Dodał: Tenia - Moderator 2021-11-19 19:44
:))) jaki partyzant, przyjaciel latających :)
Dwa dni temu wstawiłam słoninkę zmieloną, bo też sikory zaglądały, zamiast sikorek wyniosły je sroki...
Dodał: kanagaka 2021-11-19 19:58
Każdy ulega ich urokowi.
U mnie sporo ich kręci się po balkonie, nawet sójka się pojawiła i schowała żołędzia w doniczce z uschniętym kwiatkiem. Zostawiłam, może zimą będzie go szukać.
Pozdrawiam serdecznie Aniu. :)
Dodał: Wiki73 2021-11-19 20:07
U mnie też pukają w okno kuchenne,ale jeszcze nie dokarmiam.
Dodał: bella 2021-11-19 20:15
...***Ja już się czuję z 'bratana' w uścisku z Twoją połową..:)a że to duża odległość to nie musisz się Aniu,martwić..;(ptaszki mają pomoc a to najważniejsze..:)u mnie za parę dni znów zostaną karmniki wypełnione na kilka dni,mrozik już jest,na pewno pomoże im to przetrwać,już coraz zimniejsze noce..:)Pozdrawiam serdecznie
Dodał: panka - Moderator 2021-11-19 20:53
Wiedziałam że mój partyzant będzie miał w Tobie sprzymierzeńca :)))) U mnie Ulko jeszcze nie było mrozu, ostatnia noc 10 na plusie:)
Dodał: Gienia 2021-11-19 20:43
Im większy przymrozek, tym głośniejsza awantura. Pamięć mają słoniową. Pozdrawiam.:)))
Dodał: bella 2021-11-19 21:08
...To jest rozgrzeszenie,dla Ciebie..;(a dla męża to zapewne 'sądowanie',czy już jest taka potrzeba..:)jak widać,zaglądają to i dla Twojej połowy,'bejtam' o ułaskawienie..:)))
Dodał: anturium87 2021-11-20 21:35
Super fotka...u mnie powoli też zaglądają ale jeszcze się wstrzymuje z dokarmianiem. Pozdrawiam serdecznie