wczoraj ktoś usunął moje trzy zdjęcia!
Obecne wybrane sortowanie:
Ostatnio dodane

Jeszcze nikt nie polubił tego zdjęcia

Dodał: kodylec
Dodano: 2017-01-24 22:33:33
Oglądany: 1360
Komentowano: 9
Oceniano: 0
Aktualna ocena:
Użytkownik wyłączył możliwość głosowania na zdjęcia w swoich galeriach 

9 komentarzy

 1. Basik
  Dodał: Basik

  Piękne foto strelicji Aniu ( pozostałe także bardzo mi się podobają) :) Szkoda, że usuwa się zdjęcia kwiatów z galerii świata kwiatów :( W galerii jest mnóstwo niewyraźnych i trudnych do zdefiniowania zdjęć kwiatów , a jednak pozostają i nikt ich nie usuwa.
  Pozdrawiam cieplutko.

  • kodylec
   Dodał: kodylec

   Dziękuję za zrozumienie. Czekam na odpowiedź moderatora. Pozdrawiam,

  • panka
   Dodał: panka - Moderator

   Basiu, jak możesz oceniać czyjeś fotki ? ? ? Galeria to nie konkurs fotograficzny, użytkownicy dzielą się tym co kochają i nie ważne jakim wypasionym sprzętem robione są fotki. Zastanawiam się, czy Ty naprawdę tak się zachwyciłaś fotkami, czy po prostu wykorzystujesz okazję żeby dokopać moderatorom.

  • Tenia
   Dodał: Tenia - Moderator

   Basiu i ja wyrażę swoją opinię, uważam, że nie byłoby sprawy, gdyby nie Twoje komentarze a konkretnie: "Szkoda, że usuwa się zdjęcia kwiatów z galerii świata kwiatów :( W galerii jest mnóstwo niewyraźnych i trudnych do zdefiniowania zdjęć kwiatów , a jednak pozostają i nikt ich nie usuwa. " "Mam nadzieję, że odpowiedź zostanie opublikowana tutaj i szybko :)" Wnioskując po tonie Twoich komentarzy stanęłaś po stronie właścicielki zdjęć, nie czekając aż sprawę w prywatnych wiadomościach wyjaśni moderatorka Nastusia. Użytkownicy też mają obowiązki w galerii, a głównym jest nie sianie zamętu.

 2. Basik
  Dodał: Basik

  Mam nadzieję, że odpowiedź zostanie opublikowana tutaj i szybko :)

  • panka
   Dodał: panka - Moderator

   Basiu, nikt nie będzie leciał na złamanie karku, bo jakaś pieniaczka żąda odpowiedzi. Nikt Basiu nie oczekuje od Ciebie, żebyś stawała po czyjejkolwiek stronie, ale może zanim następnym razem staniesz po stronie pseudo-pokrzywdzonej kłamczuchy, to przeczytaj wypowiedź drugiej strony.

  • panka
   Dodał: panka - Moderator

   Basiu, tu nie szkoła w której wszystko wolno uczniowi, a niewiele nauczycielowi. Uważasz , że Tobie wolno wyrazić swoje zdanie , a mnie nie ? To pisz dalej, ale z mojej strony nie licz już na odpowiedź.

 3. Wiki73
  Dodał: Wiki73

  Witam ...kwiat jest zachwycający....nie jestem moderatorem i nie ja ustalam zasady,ale wstawienie sześciu fotek pod rząd jednego kwiatka...proszę pomyśleć co by się działo jakby każdy z użytkowników galerii wstawiał po sześć fotek tej samej roślinki....to jest oczywiście moje zdanie i mam nadzieję,że nie będzie pani miała o to do mnie żalu.Pozdrawiam.

 4. Bez zdjecia
  Dodał: Nastusia

  Jesteś bezczelna tyle powiem.Ja usunęłam Twoje zdjęcia i właśnie z powodu jaki podaje Wiola.Wszystkie zdjęcia identyczne zupełnie bez sensu jakby jedno nie wystarczyło,nikt tu nie jest ślepy.
  I dodam jeszcze Twoja treść wiadomości brzmiała:
  "Dziękuję za radę ale zdjęcia zostaną, Wszystkie. Nie chcę być niegrzeczna, ale to mój profil. Chyba, że jesteś moderatorem - to usuń te, które Twoim zdaniem przeszkadzają. Pozdrawiam serdecznie. "
  Jak śmiesz teraz krzyczeć i oskarżać mnie za to,że sama wyraziłaś zgodę na usunięcie zdjęć?

  • kodylec
   Dodał: kodylec

   Nastusiu skarbie. Ja nie krzyczę. Nie odczytałaś ironii w mojej wypowiedzi.To po pierwsze. Ujawnianie publiczne tego co napisałam w prywatnej wiadomości jest niezgodne z prawem. Jako moderator powinnaś o tym wiedzieć. To po drugie. Przeszkadzały Ci moje zdjęcia? Bo identyczne? Hmmmm. ..Moderatorzy tej strony jak widzę nie grzeszą kulturą. Ty bez skrupułów nazwałaś mnie bezczelną. Moderator "Panka" obraża innego użytkownika przy okazji nazywając mnie "pieniaczką" bo odważyłam się upomnieć o swoje fotki.. Przykre to. I to było po trzecie. Nikt tu nie jest ślepy? Wiem, wiem... W końcu to zdjęcia się tu wstawia a nie umieszcza słuchowiska radiowe. To po czwarte. Pozdrawiam i dyskusję uważam za zakończoną I życzę więcej kultury bo moderatorom takie zachowanie nie przystoi.

 5. Bez zdjecia
  Dodał: Nastusia

  A wiesz co to znaki interpunkcyjne?A zwłaszcza !!!!!!!!!!! wiesz co oznacza?
  To po pierwsze.
  Po drugie sama kulturą nie grzeszysz,a wymagasz od innych.
  Po trzecie skoro publicznie zaczynasz temat i nie potrafisz załatwić sprawy na osobności to trudno.A prywatna korespondencja nie ma klauzuli tajności i dodam jeszcze:
  "Mit 1. Wysłana wiadomość jest moją własnością
  Prawda 1. W żadnym wypadku. W momencie, kiedy wpiszesz adresata i wyślesz maila, przestajesz „dysponować” treścią swojej wiadomości. Nie chroni jej żadne prawo, które mogłoby ci przysługiwać. Wręcz przeciwnie, z ochrony korzysta wyłącznie odbiorca.

  Mit 2. Nikt nie może ujawnić prywatnej korespondencji
  Prawda 2. Każdy, do kogo dotarła może ją ujawnić. Wynika to z prawdy pierwszej – gdy adresat otrzymuje wiadomość, staje się jej wyłącznym dysponentem. Innymi słowy, może zrobić z nią, co mu/jej się żywnie podoba. Choćbyście rozmawiali o tajemnicach handlowych, nic nie stoi na przeszkodzie, by druga strona ujawniła treść maila czy smsa.
  Przy czym nie ma żadnego znaczenia, czy wiadomość dotarła do zamierzonego odbiorcy. Każdy, kto ją otrzymał, może dysponować nią wedle własnego uznania. Dlatego uważajcie, do kogo adresujecie maile.

  Mit 3. Mogę zastrzec w treści maila, że nie zezwalam na upublicznienie wiadomości
  Prawda 3. Nie możesz zrobić takiego zastrzeżenia… to znaczy, co do zasady możesz, ale będzie ono nieskuteczne. Nie będzie posiadało żadnej mocy prawnej i na jego podstawie nie wyegzekwujesz niczego w żadnym sądzie. Jeśli widzisz takie zastrzeżenie w treści maila, możesz je z czystym sumieniem zignorować, a nadawcę wyśmiać za nieznajomość prawa (a jakże!).
  Wynika to oczywiście z prawdy pierwszej – adresat jest wyłącznym dysponentem wiadomości, stąd nie można z góry zastrzec klauzuli tajności dla jego dobra (dobra w sensie wartości)."

 6. panka
  Dodał: panka - Moderator

  Ja tylko dodam, że nie życzę sobie twoich dobrych rad. Czy cię obraziłam? No cóż prawda boli . Kogo tu obraziłam ? ? ? Weź coś na uspokojenie bo bredzisz. Nie wypisuj mi bzdur na pw !

  • Basik
   Dodał: Basik

   Aniu ... wypowiedzi Twoje i Nastusi są niegrzeczne i wręcz aroganckie. Moim zdaniem - pełnienie funkcji moderatora wymaga, aby pouczenie użytkownika było argumentowane w powiązaniu ze wskazaniem naruszenia regulaminu a nie subiektywną oceną moderatora. Przeczytałam co należy do regulaminowych obowiązków i przywilejów moderatora i z przykrością stwierdzam, że sposób Waszych wypowiedzi nie jest właściwy :(

 7. Tenia
  Dodał: Tenia - Moderator

  Czytaj regulamin:
  I
  1.3 Użytkownik jest zobowiązany do powstrzymania się od jakichkolwiek działań mogących utrudnić lub zakłócić funkcjonowanie Portalu oraz korzystania z Portalu w sposób uciążliwy dla innych Użytkowników.
  III
  3.1.
  Dostęp może być również zablokowany w przypadku, gdy:
  c) gdy temat blogów, galerii, wypowiedzi na forum i komentarzy jest niemerytoryczny lub zamieszczany wielokrotnie.

 8. Bez zdjecia
  Dodał: Nastusia

  Regulamin Basiu dotyczy również użytkowników,niektórzy z Was lubują się w publicznym "załatwianiu" spraw i krzykiem dochodzicie swych racji.Co zresztą nie pierwszy raz ma miejsce.I zero nauki z tych lekcji.Niestety:(((
  Dodam jeszcze widząc,że temat Cię zainteresował,że była wysłana grzeczna wiadomość do użytkownika na którą zareagował krzykiem.
  Wniosek dla mnie jest prosty.

 9. sowa
  Dodał: sowa

  A to mnie zaskoczyliście...
  Przykro mi jest czytać takie posty...
  Uważam podobnie jak Basia... skoro mamy możliwość dodania 6 fotek dziennie, i są to fotki nie naruszające regulaminu - to nie widzę powodu, by moderator ingerował w gusta użytkownika galerii.
  Nie zgadzam się Aniu z Tobą, że "galeria to nie konkurs fotograficzny" ...i nie ważne jakim wypasionym sprzętem robione są fotki" - przecież o żadnym wypasionym sprzęcie "kodylec" Ania nic tu o nim nie pisała - po co są więc te złośliwe wrzuty.
  I jeszcze jedno - to zbiorowe nauki " moderatorów mnie zaskakują" - bardzo Was lubię...ale zaskoczyliście mnie całkowicie:(
  Radośnie zaczęłam przegląd galerii... ale kończę ze smutkiem, bo każdy ma swoje gusta... i jak nie chcę oglądać 6 fotek, które są podobne - to je omijam i pewnie tak zrobiła Wiki (pewnie też bym tak zrobiła)... ale robić z tego aferę, gdy nie jest złamany regulamin - to wielka przesada.
  Może mnie trochę poniosło... i pewnie mi to przejdzie, ale szkoda, że takie zdarzenie miało miejsce... a ten zmasowany atak moderatorów na Anie "kodylec" i Basię - to juz duża przesada.
  Mam nadzieję, że te niepotrzebne zdarzenia nie zakłócą atmosfery w galerii... bo dobrze się tu czułam, choć ostatnio nie miałam za dużo czasu na bywanie tutaj.
  Pozdrawiam wszystkie strony dyskusji:-)***

  • panka
   Dodał: panka - Moderator

   Zosiu, może jednak dokładniej przeczytaj komentarze. Doczytasz wtedy kto pisze o złych jakościowo fotkach, doczytasz również , kto wyraził zgodę na usunięcie fotek przez Nastusię, a potem rozdmuchał aferę. Masz swoje zdanie i to już jest Twoja sprawa. Nie będę się tłumaczyć, że nie jestem wielbłądem. Miłego dnia.

  • Bez zdjecia
   Dodał:

   A ja jestem zaskoczona,że Kodylec pisze "usuń zdjęcia"a potem krzyczy.Jest to co najmniej bardzo niezrozumiałe zachowanie i zupełnie nie taktowne.Pozwolę sobie zatem wysnuć wniosek,że nie chodziło o zdjęcia a o zrobienie afery i jestem również zaskoczona zachowaniem Basi która chętnie wchodzi w rolę moderatora i kreuje fałszywą rzeczywistość nie mając zupełnie żadnych informacji.A ja natomiast poza tym,że jestem moderatorem to jestem przede wszystkim człowiekiem i nie jestem chłopcem do bicia,popychadłem,służącą na każde skinienie,czy kimś na kim można się wyżywać i nie pozwolę na siebie krzyczeć.Zosiu,zauważ również,że "pokrzywdzona" moją prywatną wiadomość uznała za bezsensowną więc czy ja piszę grzecznie czy nie efekt jest identyczny:)

  • Tenia
   Dodał: Tenia - Moderator

   Zosiu, napisze krótko, przykro mi czytać Twój komentarz i to już nie po raz pierwszy wypowiadasz się podobnie, zawsze zrzucając winę na moderatorów, smutno mi z tego powodu...:( Proszę aby Twoje komentarze i podkomentarze odnosiły się Tylko do zamieszczanych zdjęć w galerii, jeśli masz uwagi proszę ich nie upubliczniać, tylko zgłaszać w prywatnych wiadomościach. Tutaj masz regulamin, wielokrotność dotyczy także wstawianych zdjęć. III 3.1. Dostęp może być również zablokowany w przypadku, gdy: c) gdy temat blogów, galerii, wypowiedzi na forum i komentarzy jest niemerytoryczny lub zamieszczany wielokrotnie.

Dodaj swój komentarz