1 osoba lubi to zdjęcie
DUECIK NA MIARĘ POGODY
Obecne wybrane sortowanie:Ostatnio dodane
Dodaj swój komentarz
Informacje o: bella
Inne zdjecia: bella
-
DUECIK NA MIARĘ POGODY
-
IRYS KSIĄŻĘCY
-
OSTROGOWCE
-
NA DOBRANOC
-
CIEPŁA NA DZIŚ WSZYSTKIM ŻYCZĘ
-
CHABRY W BIELI
-
MOJA ULUBIONA ROBINIA
-
IWONCE W DNIU IMIENIN
-
KOLOROWO W OGRÓDKU
-
LILAK MEYERA NA PNIU
4 komentarzy
Dodał: Tenia - Moderator 2022-05-25 20:34
Ładny duecik, fajne iryski ale kapryśne, raz kwitną w następnym roku liście i teraz jest ten rok... pozdrawiam Ulko serdecznie :)
Dodał: Wiki73 2022-05-25 21:05
Faktycznie pogoda zmienna dziś -z rana cieplutko i słonecznie pod wieczór deszczowo.
Dodał: kanagaka 2022-05-25 21:14
Choć w galerii mogę podziwiać śliczne iryski. Moje jeszcze nie kwitną, ale mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni, pąki są spore. :)
Dodał: panka - Moderator 2022-05-25 21:44
Przegapiłam Twoje fotki i szybciutko nadrabiam :) Chyba padający deszczyk spowolnił pracę szarych komórek :))) Piękne iryski :)
Dodał: bella 2022-05-26 11:24
...Nie martw się Aniu, ja wczoraj miałam równie burzliwy wieczór,jak i całe popołudnie,gdzie dotarł do nas wreszcie deszcz ulewny,co prawda tylko ponad godzinny,ale dał się napić wszystkim,wreszcie...!!!Ja też przywiązana do rozmów z rodziną,nie sprostałam komentarzom,bo po północy uderzyła we mnie taka senność że do dziewiątej dziesięć z sonką spałyśmy..;)zaczęło się robić niebezpiecznie,bo musiałam się bardzo pośpieszyć z wyjściem...Pozdrawiam