Zaszalałam.....:)
1 osoba lubi to zdjęcie

Dodał: Tiktak0
Dodano: 2018-03-12 22:27:54
Oglądany: 85
Komentowano: 8
Oceniano: 0
Aktualna ocena:
Użytkownik wyłączył możliwość głosowania na zdjęcia w swoich galeriach 

8 komentarzy

  • Tiktak0
   Dodał: Tiktak0

   U mnie już w porządku. Mrozów nie będzie - tylko nie miłe 2 dniowe ochłodzenie.Z resztą balkon jest wyżej i osłonięty od zimnego wiatru,więc już mogę poszaleć.Żonkile ,tulipanki i narcyzy też już wystają dość dobrze.Powojnik ma zielone listki.Pozostało tylko kibicować..:))))))))))

 1. kanagaka
  Dodał: kanagaka

  Bo brateczki takie właśnie są, że do nich trzeba się uśmiechać:)
  Śliczne buźki. Kolorowo i wesoło masz Alinko w domu.
  Pozdrawiam Ciebie serdecznie:)

  • Tiktak0
   Dodał: Tiktak0

   Tak Krysiu.Zdecydowanie jest teraz kolorowo.Zbyt długo miałam buro na balkonie,więc postanowiłam wejść z kolorami.Te płateczki wytrzymują wczesne wiosenne chłody,więc mam nadzieję-że długo będę się nimi cieszyła-zanim nadejdą inne cebulowe.

 2. lilia111
  Dodał: lilia111

  Bardzo ładne ,moje na działce hodowane z własnych nasion przez jednego naszego działkowicza ,on nam dał sadzonki swoich bratków a my mu flance truskawek.Pozdrawiam serdecznie

  • Tiktak0
   Dodał: Tiktak0

   W tym roku rzeczywiście "dopadły mnie bratki"..:))) Mogłam inne..ale nie. Zachciewaja na bratki była ,jak Mont Ewerest !

 3. malwina
  Dodał: malwina

  cudne !!! zwłaszcza ten różowy :))) też nie mogę się im oprzeć .w tym roku muszę skompletować mix , bo jest tyle odmian, że poświęcę im skrawek ogrodu .

  • Tiktak0
   Dodał: Tiktak0

   Powiem Ci,że tak kolorowo dają po oczach-jak żadne inne o tym czasie:)) I o to mi własnie chodziło.Mam jeszcze kilka innych,tez fajnych..np całego w eterycznym błękicie.Ale na zdjęciu traci na wartości.Te różowe też mam dwa kolory.Trzymałam pierwszego dnia w skrzynkach w domu przez noc.Tak pachniało :))) Zadowolona jestem,że hej!

 4. Tenia
  Dodał: Tenia - Moderator

  Takie szaleństwo jest wybaczalne, cudnie kolorowo u Ciebie:)
  Chyba zacznę szukać brateczków, też tak chcę:) pozdrawiam Alinko cieplutko:)

Dodaj swój komentarz