witam i pozdrawiam ...........
Obecne wybrane sortowanie:
Ostatnio dodane

1 osoba lubi to zdjęcie

Dodał: allicja
Dodano: 2017-10-22 21:34:00
Oglądany: 2079
Komentowano: 11
Oceniano: 0
Aktualna ocena:
Użytkownik wyłączył możliwość głosowania na zdjęcia w swoich galeriach 

11 komentarzy

 1. Wiki73
  Dodał: Wiki73

  Witaj Alicjo...brakuję nam tu Ciebie i Twoich cudownych fotek....życie płata nam figle i nie zawsze jest to po naszej myśli...pozdrawiam i czekam Na Twój powrót na dłużej.

 2. panka
  Dodał: panka - Moderator

  Witaj Alicjo:) Tak się cieszę, że Cię widzę:) Dla mnie Ty i Galeria to jedno. Wiem jakie zmiany zaistniały tu między innymi dzięki Tobie. Pamiętam też doskonale, jak bardzo nam pomagałaś w czasie, kiedy już nie pełniłaś funkcji moderatora. Dziękuję Ci serdecznie za wszystko i pozdrawiam serdecznie :) Wracaj :)

 3. Tenia
  Dodał: Tenia - Moderator

  Witaj Alicjo:) Bardzo się cieszę, że znowu jesteś, galeria bardzo dużo Ci zawdzięcza i ja sama również, zawsze mogłam liczyć na Twoje wsparcie i pomoc.
  Serdecznie Ciebie pozdrawiam :)

 4. bella
  Dodał: bella

  ...***Alu Witaj..Przyjemnie się czyta tak optymistyczne wiadomości o powrocie..!Czekam wraz z innymi bo brakuje nam tu Ciebie i Twoich cudownych,jak ten kadr zdjęć...!!!
  Pozdrawiam serdecznie..:)

 5. Hortensja13
  Dodał: Hortensja13

  Witaj Alu! Fajnie, że wracasz do Galerii :) Pozdrawiam i do zobaczenia

 6. cizio
  Dodał: cizio

  Witaj Alicjo,,, wróciłaś pięknym zdjęciem i historią galerii wiele się działo przez te 10 lat szkoda że tak pózno Was znalazłem, pozdrawiam serdecznie

 7. anturium87
  Dodał: anturium87

  Witaj Alicjo fotka jak zawsze mistrzostwo świata! W dodatku w tak ponury dzień jak dziś miło wpaść do galerii. Pozdrawiam ciepło

 8. kanagaka
  Dodał: kanagaka

  Witaj Alu, ładnie opisałaś te lata ze zmianami w Galerii Ś.K. Miło jest teraz je powspominać, zarejestrowałam się tu rok później niż Ty.
  Cieszę się z Twojego powrotu, dobrze by było, żeby już na stałe:)
  Serdecznie Ciebie pozdrawiam:)

 9. Basik
  Dodał: Basik

  Powitałaś nas pięknym foto Alicjo !!!
  Fajnie wspominasz przemiany w galerii :) Pokazałaś przez te lata wiele cudnych okazów kwiatowych i nowinek z Twojego cudnego ogrodu - wiele się od Ciebie nauczyłam :) Podziwiam też jakość Twoich zdjęć, z roku na rok doskonalsza prezentacja piękna świata kwiatów. Pozdrawiam serdecznie z okazji jubileuszu i mam nadzieję, że powrócisz TU z nowymi relacjami z Twojego ogrodu.

 10. jadzia29
  Dodał: jadzia29

  Witaj Alicjo ....... zachwycające Twoje foto jubileuszowe ..... nie jestem tutaj aż tak dlugo żeby pamiętać początki ..... ale jak już się zalogowała to zostałam w prawdzie z przerwami i dłuższymi i krótszymi to też mam nadzieję że wrócisz do galerii ze swoimi pięknymi fotkami ....pozdrawiam milutko :):)

Dodaj swój komentarz