Weselszego wieczoru po...
Obecne wybrane sortowanie:
Ostatnio dodane

2 osoby lubi to zdjęcie

Dodał: kanagaka
Dodano: 2022-11-26 20:20:38
Oglądany: 126
Komentowano: 4
Oceniano: 0
Aktualna ocena:
Użytkownik wyłączył możliwość głosowania na zdjęcia w swoich galeriach 

4 komentarzy

 1. Tenia
  Dodał: Tenia - Moderator

  Dzisiaj był bardzo przygnębiający dzień ale zawsze możemy liczyć na kolorowy wieczór. miłego Krysiu, pozdrawiam :)

 2. Wiki73
  Dodał: Wiki73

  Wczoraj było bardzo ponuro i smutno.... zobaczymy co nam przyniesie niedziela.... straciłam te cudne kwiatuszki, jak je przesadziłam... znalazłam kilka nasionek wyśmieje może się uda. Pozdrawiam niedzielnie.

 3. bella
  Dodał: bella

  ...***Prześliczne,i tak ujmująco drapieżnie wyglądają w tej otoczce,ciepłych płatków...!!!Serdecznie pozdrawiam Krysiu..:)U mnie,jakaś infekcja się wdarła,przez te szybkie zmiany aury,kicham,chrząkam,i bez diagnozy się nie obejdzie,stąd szybko wieczorkiem zmykam pod kołderkę..;)

  • kanagaka
   Dodał: kanagaka

   Ulu, zdrowia i dobrego samopoczucia Ci życzę. :)

 4. bella
  Dodał: bella

  ...Dziękuję Ci Krysiu,za moc życzeń i otuchy w nich zostawionych..Już jest na tyle dobrze że widzę na oczy..;)reszta w toku kuracji,zostało jeszcze trochę iniekcji,która poprawia moją motorykę ruchową,to stan w którym,choróbsko przypuściło na mnie atak z dwóch tron jednocześnie,ale powoli będzie coraz lepiej,mam taką nadzieję po tych małych,ale jednak dobrych symptomach..;)Pozdrawiam

  • kanagaka
   Dodał: kanagaka

   Cieszę się Ulu z poprawy Twojego zdrowia, a także z Twojego powrotu do galerii. Mam nadzieję, że z każdym dniem lepiej będziesz się czuła, czego Tobie życzę. Dużo zdrowia Ulu. :)

Dodaj swój komentarz