Jeszcze nikt nie polubił tego zdjęcia
W OCZEKIWANIU...
...Tej iskry wiosennego ciepła szykuję powoli i jak tylko nadarza się okazja w przerwach rehabilitacji dobieram zapomniane roślinki do ogrodu w którym ich było brak-cieszę się na spotkanie z Wami choć na krótko cieszą obrazy pozostawiane które niejednokrotnie sobie pocieszając się że jestem z Wami oglądam.! Trudy komentarzy,obecnie nie mogą być z mej strony realizowane a i po powrocie na długo jeszcze,mało będę mogła czasu na nie poświęcić..; Chcę Wszystkim bardzo podziękować za odwiedziny i pozostawione,myśli otuchy dla mnie dziękuję..! Pozdrawiam serdecznie..:)
Ostatnio dodane
Dodaj swój komentarz
Informacje o: bella
Inne zdjecia: bella
-
# JESZCZE DORZUCĘ
-
# JESZCZE WYSZPERAŁAM
-
# BIAŁE KWITNĄ U MNIE TENIU TAK
-
# TEMATEM NA NIEDZIELĘ BĘDĄ ...
-
# W RODZINIE SUKULENTÓW
-
# ROZCHODNIK W BIELI
-
# PIĘKNIE SIĘ W TEMACIE NA SOBOTĘ ODNAJDĄ
-
# UBRANY W ZŁOTO NATURY
-
# CZAR,OCZARU NA DOBRANOC
-
WSZYSTKICH POZDRAWIAM
4 komentarzy
Dodał: Tenia - Moderator 2018-03-18 18:31
Wiosny w sercu i szybkiego powrotu do zdrowia i do nas. Niech wszystko ułoży się po Twojej myśli. pozdrawiam Ulko cieplutko:)
Dodał: myszaf 2018-03-18 19:27
Urszulko, jak najszybszego powrotu do zdrowia, piękniuchne pierwiosnki, pozdrawiam cieplutko :)
Dodał: wiesia163 2018-03-18 19:51
Ulu..cierpliwości,a powoli wrócisz do pełnej sprawności..wszystko też pomyślnie się ułoży..i tego z całego serca Ci życzę oraz serdecznie pozdrawiam..))
Dodał: anturium87 2018-03-21 16:18
Wiosenne miłe akcenty, szybkiego powrotu do zdrowia życzę! Pozdrawiam ciepło :)