ŚWIĘTO WODY
Obecne wybrane sortowanie:
Ostatnio dodane

Jeszcze nikt nie polubił tego zdjęcia

Dodał: IREK2012
Dodano: 2014-03-22 23:51:00
Oglądany: 1137
Komentowano: 4
Oceniano: 0
Aktualna ocena:
 

4 komentarzy

 1. irlandia
  Dodał: irlandia

  Irku...jednak ta woda nie jest sprawiedliwie podzielona....sam wiesz...np.na Mazurach jestesmy nią zalani ale Afryka///Gobi...Dolina smierci.część Australii-duuuża jej część..itd....

 2. IREK2012
  Dodał: IREK2012

  Ireno zgadza się. Faktycznie, to nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Szkoda, że tak jest. Najbardziej chodzi tu o słodką wodę do picia. Gdyby w Afryce pobudowali sobie głębokie studnie, to mieliby słodką wodę do picia i do mycia. U nas w Warszawie nie brakuje wody wodociągowej, a mimo tego na osiedlach jest dużo studni głębinowych z czystą wodą oligoceńską. Powinny organizacje międzynarodowe już dawno pomóc np. takiej Afryce wybudować głębokie studnie. Przecież tam jest woda, tylko bardzo głęboko. Takie jest moje zdanie.
  Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.

 3. sowa
  Dodał: sowa

  Zgadza sie... 75% powierzchni to woda , ale tylko 3% to woda słodka. O ty powinniśmy pamiętać odkręcając kran...
  A popływać sobie na takim stateczku... w piękny słoneczny dzień było by miło - niestety, siedzę w domu i leje deszcz:)))
  Miłej niedzieli Irku.

 4. IREK2012
  Dodał: IREK2012

  Dzień dobry Zosiu Według mnie dostępem do słodkiej wody dla ludzi na cały świecie powinna zająć się międzynarodowa organizacja taka jak FAO, wydaje mnie się, że do tego jest powołana. My nie wyjdziemy ze szpadelkami aby kopać studnie głębinowe np. w Afryce.
  Może ten deszczyk przyjdzie do mnie. Wszędzie jest sucho.
  Życzę spokojnej niedzieli.

Dodaj swój komentarz