Przepraszam za pomylkę w podpisie...
Obecne wybrane sortowanie:
Ostatnio dodane

1 osoba lubi to zdjęcie

Dodał: irakar
Dodano: 2020-01-19 23:14:49
Oglądany: 301
Komentowano: 3
Oceniano: 0
Aktualna ocena:
 

3 komentarzy

 1. lilia111
  Dodał: lilia111

  Piękna języczka,moją inny gatunek bardzo ślimaki kochały do tego stopnia że prawie całą zjadły.Pozdrawiam poniedziałkowo Ula

 2. Tenia
  Dodał: Tenia - Moderator

  Ireno każdy może się pomylić, bardziej na kwiatki patrzymy niż na liście a one są równo piękne u jednej i drugiej języczki. miłego dnia:)

  • irakar
   Dodał: irakar

   Teniu, zawsze miłe słowa piszesz. Uczę się w galerii. Od kilku lat jak tu zaglądam poznałam wiele roślin. Mój ogródek też wzbogacił się o niejedną wcześniej nieznaną mi roślinkę. Dziękuję Wam.

 3. panka
  Dodał: panka - Moderator

  Nie masz za co przepraszać Irenko, czasem się mylimy. Tą języczkę mam i dlatego Ci sprostowałam. Gdyby nie liście, to tak naprawdę niewiele się różnią, obydwie są bardzo piękne. Miłego dnia :)

  • irakar
   Dodał: irakar

   Jestem z Wami już kilka lat i nie chciałabym uchodzić za ignorantkę nierozróżniającą roślin. W szkole nie bardzo lubiłam biologię a Wy wciągnęliście mnie w ten piękny świat. Teraz nie ma wolnej chwili żebym nie zajrzała do kwiaciarni, ogrodów i u siebie nie posadziła czegoś nowego. Rzeczywiście wszystkie języczki są piękne, a na liście nie zawsze zwracam uwagę. Dzięki i pozdrawiam

Dodaj swój komentarz