PIŻMAK AMERYKAŃSKI
Obecne wybrane sortowanie:
Ostatnio dodane

Jeszcze nikt nie polubił tego zdjęcia

Dodał: bella
Dodano: 2014-06-30 16:44:48
Oglądany: 1479
Komentowano: 2
Oceniano: 0
Aktualna ocena:
 

2 komentarzy

 1. Bez zdjecia
  Dodał: Matty88

  Jeśli udałoby Ci się zfotografować efekty jego pracy, z ogromną chęcią bym je obejrzała - to o wiele ciekawsze niż "anonimowe" zdjęcia z przeglądarki :) A nasze bobry bardzo lubię :)

  • bella
   Dodał: bella

   ...To Matty trudne bo gość jest po drugiej stronie jeziora tam gdzie grasują węże-kojoty i gdzie się praktycznie nie wchodzi. Ja od swojej strony tylko mogę z daleka zobaczyć jego pracowitość w wodzie..; Pozdrawiam..:)

 2. Bez zdjecia
  Dodał: Matty88

  No, oczywiście, to była tylko luźna sugestia, Ulu :))) Bardzo się cieszę, że przysłałaś zdjęcia piżmaka, dotąd go jeszcze nie widziałam, nawet w programach przyrodniczych najczęściej są słonie, lwy i małpy (a ile można), teraz sobie o nim chętnie poczytam :))) Ja akurat jestem zakochana w mrówkojadach - no, nie tylko, przyrodę w ogóle lubię i szanuję. Serdecznie Cię pozdrawiam!
  P.S. Przy okazji przepraszam za "zfotografować" w poprzednim komentarzu, wyszło to zupełnie przypadkowo, dopiero teraz zauważyłam błąd, a ironia polega na tym, że sama wczoraj przysłałam tu zdjęcie z błędem ortograficznym... Cóż, zdarza się ;)

Dodaj swój komentarz