Okienka pogodowego życzę :)
Obecne wybrane sortowanie:
Ostatnio dodane

2 osoby lubi to zdjęcie

Dodał: panka
Dodano: 2021-11-12 11:23:28
Oglądany: 354
Komentowano: 5
Oceniano: 0
Aktualna ocena:
Użytkownik wyłączył możliwość głosowania na zdjęcia w swoich galeriach 

5 komentarzy

 1. bella
  Dodał: bella

  ...***Pomijając że Twoje okienko pogodowe Aniu,jest piękne...!!!To interesuje mnie czy zadałaś sobie trudu,aby uzupełnić leśną stołówkę siankiem..?:)!U mnie dalej jesieni,mniej przyjemna strona,wilgoć przejmująca a czas w tym rekompensowały mi dziś zakupy..:)Pozdrawiam serdecznie

  • panka
   Dodał: panka - Moderator

   Ulko , sianka mają pod dostatkiem, ale też jest nadal zielona trawka i dopóki dzikie zwierzęta, ptaki mają co jeść, jestem przeciwniczką dokarmiania. Nie można dzikich stworzeń pozbawiać naturalnych instynktów, tym im wyrządzamy szkodę.

 2. Wiki73
  Dodał: Wiki73

  Ładne to pogodowe okienko...jestem tego samego zdania dopóki ptaki i zwierzęta maja co jeść nie ma potrzeby dokarmiania.

 3. kanagaka
  Dodał: kanagaka

  Okienko ukazuje uroczy, jesienny widok. Piękne złoto liści mieni się w słońcu. :)

 4. bella
  Dodał: bella

  ...Aniu,już pisałaś o tym,znam Twoje zdanie i je rozumiem i szanuję..:)ale zasięgałam wielokrotnie mądrzejszych odemnie,takie mam mniemanie znawców i podchodzą do tego prawie na równi,z Twoim zdaniem,ale w regionach uboższych w rolnictwo ogólnie rzecz biorąc,twierdzą że obecnie nie ma krzywdy jak się zimniejszą,czasami mrozną nocami,porą dokarmia ptaki,które obecnie jak wróble,ale nie tylko znikają...Pozwoliłam sobie zacytować,słowa które o tym,mówią..:)
  "Jesienią i zimą regularnie wystawiajmy jedzenie i poidełko z wodą...
  W przypadku ciężkich warunków atmosferycznych,w miarę możliwości,róbmy to dwa razy dziennie: rano i wczesnym popołudniem. Wybierajmy tylko wartościowe, wysokoenergetyczne jedzenie – aby utrzymać zapasy tłuszczu w mroźne zimowe noce, ptaki potrzebują bowiem pokarmu bogatego właśnie w tłuszcze"...:)Pozdrawiam

 5. Bez zdjecia
  Dodał: Gienia

  Ładna stajenka ze ślicznym okienkiem, mniejsza o pogodę.:)))

Dodaj swój komentarz