ODROBINA BŁĘKITU OD BARBULI
Obecne wybrane sortowanie:
Ostatnio dodane

3 osoby lubi to zdjęcie

Dodał: bella
Dodano: 2021-02-12 10:01:24
Oglądany: 95
Komentowano: 5
Oceniano: 0
Aktualna ocena:
 

5 komentarzy

 1. ana57AMAFIP
  Dodał: ana57AMAFIP

  Mam dwa błękity, od Ciebie i naturalny! :))) Słoneczko też świeci z przerwami, jest cudnie! :))) Pozdrawiam serdecznie, Ulu! ;)

 2. Bez zdjecia
  Dodał: Gienia

  Podziwiam Twoje barbule, muszę na wiosnę na nie zapolować, w jesieni mi się nie udało. :)))

  • bella
   Dodał: bella

   ...Gieniu,warto w kończącym się lecie zaczynają cudnie zmieniać swe pąki,w błękit kwiatów i przez długą jesień,dają moc nieba na ziemi.Poprzedni sezon był upalny,szybciej przekwitały,ja mam je od południowych stanowisk,ale warto jak się ma gdzie znalez pół cień dla nich,będą dłużej cieszyć,ja takich stanowisk już prawie nie mam..;)i tak w każdym sezonie urywam trawnik o kilka centymetrów..;)swoje kupiłam wiosną zaraz po otwarciu sklepu,zostały im z jesieni,widocznie nie wyprzedali wszystkich.A ten jest nowy kupiony jesienią,nowa odmiana.Pozdrawiam

 3. kanagaka
  Dodał: kanagaka

  Dzisiaj również miałam błękitne niebo ze słoneczkiem. O wiele przyjemniej jednak podziwiać Twoją barbulę Ulu, dużo cieplej, a przede wszystkim bez mrozu, który dziś był dość silny.
  Pozdrawiam Ciebie serdecznie. :)

 4. Tenia
  Dodał: Tenia - Moderator

  Jestem ciekawa jak one przetrwały zimę, ja swoich nie okryłam i jestem pełna obaw, zobaczymy. pozdrawiam Ulko serdecznie:)

  • bella
   Dodał: bella

   ...Teniu, też się mocno martwię bo nie okrywałam żadnej..;a mrozi już za długo a to nie koniec,mam tylko nadzieję w niej iskierkę że odbiją od korzenia,bo w innym wypadku czeka mnie kolejne kupowanie..;)tak się działo już dwa razy z moimi dziurawcami,od korzenia odbiły ponownie nie tracąc uroku..:)Pozdrawiam

 5. panka
  Dodał: panka - Moderator

  Najbardziej upragniony kolorek zimą :) Pozdrawiam serdecznie :)

Dodaj swój komentarz