Niezmiennie od lat w tym miejscu...
Obecne wybrane sortowanie:
Ostatnio dodane

2 osoby lubi to zdjęcie

Roślina na zdjeciu:
Tulipan, Tulipany – Tulipa
Dodał: Tenia
Dodano: 2023-05-07 17:37:34
Oglądany: 838
Komentowano: 3
Oceniano: 0
Aktualna ocena:
Użytkownik wyłączył możliwość głosowania na zdjęcia w swoich galeriach 

3 komentarzy

 1. panka
  Dodał: panka - Moderator

  Kolor piękny, ale najbardziej cenna jest ta wierność :)

 2. bella
  Dodał: bella

  ...***To jest zapewne ich miejscówka w której się dobrze czują i trafnie je posadowiłaś...!!!Ślicznie tu też się Teniu prezentują...!!!U mnie też tylko dwa mam takie miejsca,gdzie jeszcze dychają z tych dużo wcześniej posadzonych,ale tak dużo ich w kępach niestety już nie mam...;)!Pozdrawiam serdecznie

  • Tenia
   Dodał: Tenia - Moderator

   W tym miejscu jest totalna susza, bo rosną pod kaliną a nad całością rozpościera się ogromna daglezja. Deszcz dociera tu tylko w silne ulewy. Może to jest metoda na tulipany, sadzić je w raczej suchych miejscach, szczególnie zimą.

 3. bella
  Dodał: bella

  ...Teniu,to jest piękne stwierdzenie ale jak się ma taki ogród jak Ty posiadasz,ja aż takich drzew nie mam i posadzić nie mogę bo nic nie będzie chciało w cieniu kwitnąć,i tak wprowadziłam zmiany by półcienie pewne drzewa zrobiły w ciągu dnia kiedy słońce przechodzi przez tą moją pustynię,praktycznie w której słońce operuje na okrągło,a za domkiem w tych częściach znów za ciemno i wilgoć panuje,jak popada to dłużej mam tam mokro,tam też dopasowałam takie rośliny,żeby im te warunki pasowały,a nie wszystko da się też zrobić,tak jakby się chciało,to tylko chwilowa moja troska o ten kawałek ziemi Teniu..;)!!!

Dodaj swój komentarz