niewdzięczna....:(
Obecne wybrane sortowanie:
Ostatnio dodane

Jeszcze nikt nie polubił tego zdjęcia

Dodał: malwina
Dodano: 2019-02-08 18:13:28
Oglądany: 339
Komentowano: 9
Oceniano: 0
Aktualna ocena:
 

9 komentarzy

 1. Tenia
  Dodał: Tenia - Moderator

  Mnie w nowym domu też nie kochają..., gdy mieszkałam w wiekowej ceglanej kamienicy, paprocie były ogromniaste, po przeprowadzce....było ich coraz mniej. Każdy kolejny zakup też tak się kończy, chyba klimat i suche powietrze od kaloryferów im nie służy. pozdrawiam

 2. Bez zdjecia
  Dodał: latortueverte

  Kiedyś w pomieszczeniach było chłodniej, a powietrze było mniej suche. Podobają mi się paprocie, ale u mnie nie miałyby szans na przetrwanie. Pozdrawiam serdecznie :)

 3. anturium87
  Dodał: anturium87

  Śliczne są to fakt, niestety u mnie szybko marnieją i dałam już sobie spokój, pozostaje podziwiać u innych.
  Pozdrawiam serdecznie

 4. myszaf
  Dodał: myszaf

  miałam przed remontem, stały w kuchni prawie pod sufitem i rosły pięknie, po remoncie zmieniłam im miejsce bo półka została zlikwidowana i koniec z naszą miłością ...

 5. kanagaka
  Dodał: kanagaka

  Nie wiem na czym to polega, dawniej miałam paprocie i pięknie rosły, przez jakiś czas nie było ich u mnie, a gdy niedawno kupiłam, szybko zmarniała. Sama z siebie.
  Pozdrawiam:)

 6. Wiki73
  Dodał: Wiki73

  Piękne...ale też nie chcą u mnie rosnąć...moja babcia podlewała od czasu do czasu wodą z cukrem i miała piękne paprocie.

 7. allicja
  Dodał: allicja

  dawno, dawno temu również miałam paprotki
  ale teraz nawet nie mam zamiaru ich hodować
  pozdrawiam serdecznie

 8. jaga51
  Dodał: jaga51

  Mam trzy różne. Zimą rosną słabo tracą trochę liści z racji suchego powietrza, latem nadrabiają. Ale podobnie jak u Was, w starym rosły lepiej. Czy to może być wpływ "remontowej chemii" ?

 9. emiko
  Dodał: emiko

  Jak kwiat nie chce rosnąć, to trzeba odpuścić, coś mu nie pasuje. Jadzia dobrze mówi, tyle tej chemii mamy teraz w domach, nawet nie mamy świadomości, co nam szkodzi, a kwiat przecież taki delikatny, on szybciej reaguje.

Dodaj swój komentarz