3 osoby lubi to zdjęcie
NAJWIĘKSZY KWIAT ZAWILCA

...To ostatni u mnie z zawilców,sporo jeszcze ma pąków do rozwinięcia,deszcze go trochę spowolniły,kiedy przyszłam na ogród jego trzy pierwsze kwiatki nie były już świeże,teraz mi się udało,bo nowych kilka dziś rozkwitło...Cudny słoneczny dzień za mną jak i moc pracy, ukończonej...Miłego wieczoru życzę..:))
Obecne wybrane sortowanie:
Ostatnio dodane
Dodaj swój komentarz
Informacje o: bella
Inne zdjecia: bella
-
WSZYSTKIM ŻYCZĘ MIŁEGO WIECZORU
-
URODZINOWA DLA WIOLI
-
POGODA DOPISUJE DZIŚ...
-
NIE TAK DAWNE ALE JUŻ WSPOMNIENIE
-
DZIURAWIEC PŁOŻĄCY KWITNIE
-
MIŁEGO WIECZORU WAM ŻYCZĘ
-
OSIEDLOWE KWIATY
-
RÓŻA NA DZIŚ I PIĘKNY TYDZIEŃ
-
RUDBEKIA TEŻ JUŻ KOŃCZY SEZON
-
OSTATNI Z ZAWILCÓW
5 komentarzy
Dodał: kanagaka 2022-09-27 19:38
Jeszcze chcą cieszyć w ogrodzie i w słoneczku pięknie rozkwitają nowymi kwiatami.
Pozdrawiam serdecznie Ulu. :)
Dodał: Tenia - Moderator 2022-09-27 19:52
Pięknie Cię dzisiaj swoim kwiatem przywitał. miłego wieczoru Ulko:)
Dodał: panka - Moderator 2022-09-27 20:35
U Ciebie słońce i radość z działeczki. A mnie palce bolą od dziergania, bo leje że strach nos wystawić.
Dodał: bella 2022-09-27 21:20
...Właśnie zaczęło i u mnie lać jak złoto..;)no nie wiem czy się cieszyć,ale raczej tak,bo też przesadzałam parę dobrych roślin,a konewką to tak znów tej wody nie dostały nie wiedzieć,ile a deszczyk mnie w tym wspomógł,tylko co z jutrem,czyżbym i ja musiała sporządzić plan awaryjny,i zostać w domu,,,nie,,,nie...;)
Dodał: Wiki73 2022-09-27 21:57
Fajne są te kwiatuszki..ja dzień spędziłam w mieście-czasem trzeba pozałatwiać sprawy...wróciłam zła i zmęczona .Dobrej nocy.
Dodał: wiesia163 2022-09-28 07:42
Miłe powitanie Ulu..śliczny kwiat...))