Na Mazurach latem
Obecne wybrane sortowanie:
Ostatnio dodane

Jeszcze nikt nie polubił tego zdjęcia

Dodał: IREK2012
Dodano: 2014-03-24 18:56:27
Oglądany: 879
Komentowano: 8
Oceniano: 0
Aktualna ocena:
Użytkownik wyłączył możliwość głosowania na zdjęcia w swoich galeriach 

8 komentarzy

 1. irlandia
  Dodał: irlandia

  A czymże one Ci tak zafscynowały o tej porze roku ????Jestem z Giżycka i jak dla mnie nie ma tu nic ciekawego ...prócz ...wody i łabędzi

 2. biszon2
  Dodał: biszon2

  A mi się podoba, bardzo i nie dziwię się, że zwrócił Twoją uwagę!!! Jakoś już tak jest, że jak mamy coś na co dzień to nie jest to już tak atrakcyjne, a szkoda:)))

 3. IREK2012
  Dodał: IREK2012

  Ireno. Latem płynąłem statkiem po Jeziorach Mazurskich. To zdjęcie zrobiłem ze statku. Pierwszy raz w życiu zobaczyłem kormorana który jest pod ochroną w takiej pozycji. Okazuje się. że gdy taki ptak nurkuje, to upierzenie mu przemaka i po wyjściu z wody musi długo suszyć pióra. Właśnie ten kormoran suszył pióra. Bardzo byłem zadowolony, że mnie się udało zobaczyć w naturze tego ptaka i zrobić to zdjęcie.
  Pozdrawiam serdecznie.

 4. zabrze050
  Dodał: zabrze050

  slepymi Irek sie nie przejmuj bo jak nie widzą ich problem!
  pozdrawiam ;)

 5. maniekk
  Dodał: maniekk

  tu sie zgadzam po co takie pytanie bez sensu zadawac było?
  u nas sie godo byle co jesz byle co godosz ;)
  pozdrawiam:)

 6. ania1976
  Dodał: ania1976

  Ania ma rację...Dla mnie to też ciekawostka,bo kormorany jedynie na Waszych fotkach mogę oglądać.Ten rzeczywiście pięknie się ustawił do suszenia piór.Pozdrawiam:)

 7. biszon2
  Dodał: biszon2

  Mnie to zdjęcie ujęło jeszcze czymś innym... ten ptak jest wolny!!! Będąc w Chinach widziałam połowy ryb za pomocą tych ptaków... bolało!!! Miały przewiązane szyje by nie połykać złapanych ryb i potem rybak wyciągał im te ryby z gardeł... i znów wysyłał po kolejną:(((

 8. IREK2012
  Dodał: IREK2012

  Aniu. Straszny horror napisałaś o kormoranie. Aż trudno uwierzyć, że ci Azjaci są tacy okrutni. Lepiej chyba jeździć do krajów gdzie jest kultura europejska.
  Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Dodaj swój komentarz