Jeszcze nikt nie polubił tego zdjęcia
Moja zima...
Obecne wybrane sortowanie:Ostatnio dodane
Dodaj swój komentarz
Informacje o: jaga51
Inne zdjecia: jaga51
-
Musiały poszukać wsparcia!
-
Niebawem się rozdzwonią:)
-
Do miłego wieczoru...:)
-
Słońca nie mam...
-
Nieśmiałe próby kwitnienia:)
-
Potem trochę lepiej...
-
Depresyjny poranek...
-
Modny deseń...:)
-
Czerwone...
-
Różowe kapelusze z motylkiem...
16 komentarzy
Dodał: kanagaka 2012-12-11 20:35
Posypało u Ciebie, trochę więcej niż u mnie. Sympatyczna rodzinka znalazła schronienie w Twoim ogrodzie.
Pozdrawiam serdecznie.
Dodał: malwina 2012-12-11 20:56
bidulinki.....zbuduj im jakąś wiatkę,żeby miały gdzie się schronić i podjeść .....w tym śniegu nic nie znajdą.....wierzę w Ciebie , coś wymyślisz ))))))
Dodał: ania1976 2012-12-12 08:54
Zima podobna jak u mnie ,a przychówek super Cię nawiedził,liczą na dobrą stołówkę.Pozdrawiam serdecznie:)
Dodał: tercer 2012-12-12 12:25
U mnie takiej zimy nie było jeszcze w tym sezonie;))) A drób jak drób...kurze móżdżki - taaaakie łatwowierne!??? No ale może one wyczuwają komu mogą zaufać i dlatego do Ciebie przyszły;)))
Dodał: jaga51 2012-12-12 20:01
Zbyt ufne to one nie były...tylko jedna marna fotka...Za to sikorki prawie do domu mi się wprowadziły:)
Dodał: tercer 2012-12-12 20:06
Noooo ładne kwiatki!!! Teraz Ci sikorki będą robić za kanarki????;)))) Trzymaj sie i nos do góry - na doły zawsze jest czas, a Ty przecie dziewczyna z gór!!!;))))