3 osoby lubi to zdjęcie
MOJA CHOINKA
W tych pełnych krzątaniny dniach,życzę Wszystkim czasu na odpoczynek i radość przy ustrojonym Bożonarodzeniowym drzewku..!!!
Ostatnio dodane
Dodaj swój komentarz
Informacje o: bella
Inne zdjecia: bella
-
LAKA ZAPACH ZOSTAWIAM
-
SKĄPO..;PRUSZY ŚNIEG
-
KAMELIA NA SŁODKIE SNY...
-
ZIMNIEJ I PADA
-
FUKSJE KARNAWAŁOWO
-
SERDECZNE ŻYCZENIA...
-
POZDRAWIAM WIECZORKIEM
-
BYŁ PIĘKNY DZIEŃ
-
SZCZĘŚCIA W NOWYM ROKU...
-
MIGAWKI Z NOWOROCZNEGO NIEBA
6 komentarzy
Dodał: panka - Moderator 2019-12-22 12:21
Co roku ubieram choinkę w wigilijny ranek, ale w tym roku zaszalałam i też mam już od wczoraj ubraną. Miłego dnia Ulka, oszczędzaj się :))
Dodał: Wiki73 2019-12-22 13:08
Śliczna. ..przeważnie ubieram w wigilię, ale że w tym roku pracuje to ustroje w poniedziałkowy wieczór. Pozdrawiam
Dodał: Tenia - Moderator 2019-12-22 13:28
W pięknej tonacji:) Moja jest oprawiona i czeka na ubranie, nastąpi to wieczorem.
pozdrawiam i zdrówka Ulko życzę:)
Dodał: bella 2020-01-02 10:58
...Dziękuję,w dzieciństwie była żywa,corocznie,ja już od tego odstąpiłam,bywały lata z żywą w donicy ale stwierdziłam że i ona nie przeżywa gdyby chcieć ją nawet wsadzić do ziemi,po świętach igły z niej ulatywały,szkoda tylko było...;na bloki gdzie miejsce mam tylko przy kaloryferach to tylko sztuczna..;Twoja z z zapachem musiała tworzyć dodatkową atmosferę pięknych świąt..:)Pozdrawiam
Dodał: jaga51 2019-12-22 15:16
Bardzo elegancka choineczka. Też ubrałam wczoraj, w tym roku jestem sama do takich robót, nie wyrobiłabym się. Wesołych Świąt Uleńko :)
Dodał: bella 2020-01-02 11:02
...Ja też się pośpieszyłam już od jakiegoś czasu nie czekam na ostatnią chwilę coraz mniej sił..;trzeba zmieniać stary porządek,jak trzeba Jadziu...;Aura też w tym sezonie ni zimowa ni jesienna,raczej ciepłej wiosny sprawiała też tęsknotę za odmianą przynajmniej u mnie..;Pozdrawiam
Dodał: LidkaB 2019-12-22 18:14
Śliczna,moja choinka też już ubrana,pozdrawiam gorąco.
Dodał: kanagaka 2019-12-22 21:48
Urocza choinka w delikatnej tonacji. Moja też już stoi, trochę wcześniej, niż w poprzednich latach.
Pozdrawiam serdecznie:)
Dodał: bella 2020-01-02 11:04
...Krysiu dłużej się będziemy cieszyć w tym nie zimowym klimacie dobrze jest zatrzymać się na blasku świątecznego drzewka..Pozdrawiam