MAM NIEDOSYT DESZCZOWEJ AURY..;
Obecne wybrane sortowanie:
Ostatnio dodane

3 osoby lubi to zdjęcie

Dodał: bella
Dodano: 2020-09-01 19:27:43
Oglądany: 370
Komentowano: 5
Oceniano: 0
Aktualna ocena:
 

5 komentarzy

 1. Tenia
  Dodał: Tenia - Moderator

  Jeszcze się Ulko w domu nasiedzisz, u mnie akurat dzień był bardzo pogodny:)

 2. kanagaka
  Dodał: kanagaka

  Nie zawsze plany się udają. U mnie na odwrót, postanowiłam sobie dokończenie prac ogrodowych, ale z powodu deszczu nic z tego nie wyszło;)

 3. panka
  Dodał: panka - Moderator

  Pakuj się i przyjedź do mnie. Podwórko i ogródek w wodzie, użyjesz sobie deszczu :))))

  • bella
   Dodał: bella

   ...No to dolało Aniu...;a deszczówka zebrana..?szkoda że nie ma drenażu,woda by nie stała..;u mnie podobno raz na ogrodzie u poprzednich,właścicieli woda stała,jednego roku,w lipcu tak lało że płynęła uliczką obok mojej działki ją zalewając,stąd jej się dostało podobno pompami z niej trochę udało się wypompować na zewnątrz,ale długo zeszło zanim dało się użytkować ogród..;Mam glinę zamiast ziemi, co utrudnia szybkie wsiąkanie w ziemię..;)to i tak wsadzając nowe rośliny,te miejsca są wypełnione ziemią co widzę po deszczu,takim mocniejszym że w tych miejscach ona szybciej znika.:)

 4. ana57AMAFIP
  Dodał: ana57AMAFIP

  Ula! U mnie drugi dzień pada, ja w domku, troszkę się lenię, gotuję dobre rzeczy! ;) Dzisiaj upiekłam ciasto! ;))) Pozdrawiam cieplutko! :)

  • bella
   Dodał: bella

   ...Aniu,ja sobie zaplanowałam po tej od jakiegoś czasu harówie i w domu i na działce,że jak tylko deszcze przyjdą,mnie nie ma,kocyk ewentualnie książka i herbatka,dobry film..;wypogodziło się popołudniem,i po planach,kocykowych..;)w kuchni ostatnio lubię się poobracać ale za gotowcem..;)Gotując piekąc to raczej leniuchowania nie ma u Ciebie,ale czasami zwłaszcza w deszczowe dni miło zapełniają chwile,i te wydobywające się z pieca zapachy..:)Pozdrawiam

 5. Wiki73
  Dodał: Wiki73

  U mnie też sporo napadało,miałam plany na porządki w ogrodzie,ale musiałam odłożyć.

Dodaj swój komentarz