3 osoby lubi to zdjęcie
Kochani. . . . . . . . . .
Wszystkim razem i każdemu z osobna dziękuję za pamięć, za życzenia, za piękne kartki. Wszyscy jesteście dla mnie jak rodzina, wpadajcie do mnie na kawkę, nad Wartę. Ale by się działo :)))
Ostatnio dodane
Dodaj swój komentarz
Informacje o: panka
Inne zdjecia: panka
-
Skłamię że spocone
-
Natura tworzy piękne kompozycje
-
Humorystycznie . . . . . . :))))
-
Dziki bez dojrzewa . . . . .
-
Lila25, Kanagaka, Anturium87
-
Znalazłam dzisiaj takie cudo :)
-
Łąkowym bukietem dziękuję . . . :)
-
Kolorowego wtorku :)
-
Dzisiaj też padało
-
Moja letnia łączka. . . . .
7 komentarzy
Dodał: Wiki73 2022-07-26 21:44
Oj ,żebyś Ty bliżej mieszkała...jeszcze raz wszystkiego najlepszego.
Dodał: bella 2022-07-26 21:59
...Nadwarciańskie Aniu,eskapady i widoki z łąk,rekompensują nam,mi szczególnie,przybliżając Twoje piękne strony,to jakbym tam spacerowała,i to nie jednokrotnie..Jeszcze raz miłego świętowania,życzę..:)!
Dodał: latortueverte 2022-07-26 23:50
Dzięki za zaproszenie. :) Miłego świętowania
Dodał: jaga51 2022-07-27 10:15
Za daleko mieszkasz miła. Ale kto wie, niezbadane są ścieżki nasze :)
Dodał: lilia111 2022-07-27 14:19
To samo ostatnio myślałam jak by tu rzeczywiście wpaść ,nad ujściem warty ponoć sezonowo 300gatunków ptaków można spotkać,strasznie daleko świnki i kot i inna menażeria już dawno nie byłam daleko na wyjeździe a zapomniałam w szpitalu najdłużej przez ostatnie lata,Pozdrawiam
Dodał: kanagaka 2022-07-27 19:04
Piękny, radosny bukiecik i bardzo miłe zaproszenie. Jak nie nad Wartą, to spotkania w galerii zawsze są przyjemnie.
Pozdrawiam serdecznie Aniu. :)
Dodał: Tenia - Moderator 2022-07-27 20:36
Chyba najbliżej do Ciebie to ja mam, na pewno byłoby miło, może kiedyś... :) serdecznie Aniu pozdrawiam :)