Jeszcze nikt nie polubił tego zdjęcia
Jak zwykle liczę na Waszą pomoc:)
Bardzo proszę o pomoc. Nie mam zielonego pojęcia co wsadzić w tę donicę. Chciałabym coś co nie zrzuca liści na zimę, co kwitnie i nie zmarznie zimą. Donica ma 1m wysokości i 1,2m średnicy. Z góry dziękuję za propozycje :)):*
Ostatnio dodane
3 komentarzy
Dodał: kanagaka 2017-08-13 19:03
Ogromna donica, coś dużego do niej pasuje. Wprawdzie nic nie doradzę, bo nie znam czegoś, co niezabezpieczone nie zmarznie w czasie silnych mrozów, ale może ktoś z galerii będzie wiedział jak Ci pomóc.
Pozdrawiam serdecznie:)
Dodał: panka - Moderator 2017-08-13 19:25
Mnie tylko przychodzi do głowy rododendron, ale to tylko na krótką metę, na dłużej donica będzie za ciasna. Trzmielina, ale ona ma maleńkie kwiatuszki.
Dodał: alokazja7 2017-08-13 20:44
Myslę,że może być trzmielina na pniu formowana w kształcie kuli lub iglaki,one są zimozielone np.conica.Jeżeli zdecydujesz na iglaki to pamiętaj o podlewaniu nawet
w zimie.Jest dużo ciekawych odmian-pozdrawiam.