Dla ochłody zapraszam pod prysznic :))))
Obecne wybrane sortowanie:
Ostatnio dodane

Jeszcze nikt nie polubił tego zdjęcia

Dodał: MOKAINA
Dodano: 2013-08-06 09:22:43
Oglądany: 1854
Komentowano: 5
Oceniano: 0
Aktualna ocena:
 

5 komentarzy

 1. Arietta
  Dodał: Arietta

  Też mam tak samo, Aniu - takie lato to dla mnie czas ukradziony z życia, bo funkcjonować normalnie w żadnym razie nie potrafię :-(

  Moje kwiatki też bidule - spalają się na popiół dzień po zakwitnięciu (słońce parzy nawet kaktusy), a ja codziennie wylewam hektolitry wody, żeby ratować ogródek i rośliny w gazonach.

  W ogóle paskudny nam się ostatnio zrobił klimat: mroźne i długie zimy, brak wiosny, w tym maj i czerwiec z potopami i gradem (czyli kiepskie zbiory), późne i afrykańskie lato (a tu skóra nie w tym kolorze, co potrzeba), no i na koniec przechlapana jesień... Tylko, gdzie się ewakuować? ;-) Miłego weekendu - podobno ma być chłodny!!!

 2. Arietta
  Dodał: Arietta

  Zapomniałam dodać, że zdjęcie piękne, terapeutycznie i optymistycznie orzeźwiające :-))) Akurat teraz gdzieś blisko krąży burza, może się wreszcie doczekam, że niebo mnie wyręczy?

 3. kamma
  Dodał: kamma

  ja też czekam na deszcz(konewka)...rośliny też ! popadało wprawdzie przez jedną noc a tu znowu maja nadejść gorące dni, wymiękam !!! też nie mam gdzie się ewakuować ...pozdrowienia

 4. janina48
  Dodał: janina48

  ...o jaka fajna fot.Pozdrawiam.

 5. myszaf
  Dodał: myszaf

  Witaj, Aniu:) piękna ta fotka, a u mnie w końcu dziś chłodniej i tak sobie siąpi deszczyk, też nie lubię wysokich temperatur, a tego lata dały popalić;)

Dodaj swój komentarz