CZYTACIE.......????
Obecne wybrane sortowanie:
Ostatnio dodane

1 osoba lubi to zdjęcie

Dodał: bella
Dodano: 2024-01-14 10:12:18
Oglądany: 207
Komentowano: 4
Oceniano: 0
Aktualna ocena:
 

4 komentarzy

 1. Bez zdjecia
  Dodał: latortueverte

  Kryminały lubię, choć ostatnio dużo ich oglądałam, więc dawno nic nie czytałam z tego gatunku. A u mnie nostalgicznie. ;) Wzięło mnie na re-read trylogii Trzech Muszkieterów, kończę już "Wicehrabiego de Bragelonne"...

  • bella
   Dodał: bella

   ..Super,Kolorowa klasyka jak najbardziej w takie wieczory Marcysiu...Pozdrawiam

 2. panka
  Dodał: panka - Moderator

  Czytam, ale przyznaję że ostatnio mniej ze względu na oczy. Ostatnio częściej bywam w kinie, np wczoraj :) Mam swój prywatny bardzo pokaźny księgozbiór i pozycje do których chętnie wracam. Moim konikiem jest historia. Pozdrawiam serdecznie Ulko :)

  • bella
   Dodał: bella

   ...Dawniej bardzo mnie ten temat absorbował,teraz wolę coś lekkiego na zmianę z mocną akcją..:)!Pozdrawiam

 3. jaga51
  Dodał: jaga51

  Pewnie, bez tego ciężko byłoby przetrwać zimę. Ostatnio "Atlas. Historia Pa Salta" -ostatnia z cyklu "Siedem sióstr" Lucindy Riley, "Miasto niedźwiedzia", dla prostej rozrywki "Dom na klifie", a za chwilę zabieram się za "Puzzle polskie", w kolejce czeka "Zew Kalahari" :)

  • bella
   Dodał: bella

   ...Łał,jaki piękny plan Jadziu,...!!!Pozdrawiam

 4. Tenia
  Dodał: Tenia - Moderator

  Ja ostatnio weszłam w czytanie starych gazet ogrodniczych, które kiedyś...prenumerowałam, wiele rzeczy odnajduje w nich na nowo:)

  • bella
   Dodał: bella

   ...Bardzo ciekawa lektura Teniu,zwłaszcza że zawsze coś nam może umknąć,a mi dosłownie w innym temacie zupełnie urwało głowę,gdy miałam przejścia,na tyle że nie zapamiętałam wielu rzeczy istotnych,kończąc pobyt na grodzie..;)teraz pomału ogarniam,i z myślami się 'bije'..;)Pzdrawiam

Dodaj swój komentarz