1 osoba lubi to zdjęcie
Bob Serbin i Aca's Pink Delight.
Ukorzeniłam listeczka Bob Serbin , a wyrosły mi sadzonki odmiany Aca's Pink Delight. Te oba fiołeczki, to jakby rodzeństwo. Jeśli ukorzenię listeczka Aca's Pink Delight, mogę uzyskać sadzonki odmiany Bob Serbin. Ja nie jestem taka mądra w tej dziedzinie , te wszystkie informacje mam od Grażynki. Odmiana Aca's Pink Delight, jest śliczna, pierwsze kwiatuszki był skromniejsze, te które teraz rozwijają się, są półpełne, ładniej wybarwione i mają delikatną obwódkę.Jeśli coś pokręciłam, to z pewnością Grażynka mnie poprawi. Liczę na to, bo to ekspert w tej dziedzinie.
Ostatnio dodane
Dodaj swój komentarz
Informacje o: Anka159
Inne zdjecia: Anka159
-
Bonica 82 i lilie
-
kolorowe floksy
-
heliotrop
-
Lilia nad oczkiem
-
fioletowy powojnik
-
lilia fioletowa
-
lilia biała
-
ja i moje oleandry
-
różowe astry
-
liliowiec i onętek
6 komentarzy
Dodał: ksolow 2013-03-23 12:33
Piękne okazy. Gratuluję!
Dodał: Tenia - Moderator 2013-03-23 13:53
W każdym razie Aniu, są cudne. miłego dnia
Dodał: monia123 2013-03-23 14:09
Śliczne fiołki:)Pozdrawiam Serdecznie.
Dodał: grazia5201 2013-03-23 16:14
Aniu, nic nie pokręciłaś :)
Dokładnie jest tak jak napisałaś :)
Kilka lat wstecz, często zdarzało się, że niestabilne odmiany szybko rejestrowano pod nowymi nazwami.Podobnie jest z odmianą Frozen in Time i Frosty Frolic.
Mnie nawet podoba się taka sytuacja, w której wiem, że z kilku uzyskanych sadzonek mogę mieć dwie odmiany :)
Dodał: wiesia163 2013-03-23 19:02
Pięknie mają kwiaty i to jest najważniejsze..pozdrawiam ciepło;)
Dodał: Arietta 2013-03-24 18:03
Przepiękna cała Twoja kolekcja fiołkowo - skrętnikowa, Aniu. A element zaskoczenia, to coś bardzo pożądanego i miłego w hodowli każdego rodzaju kwiatków :-) Pozdrawiam cieplutko!