Biedny ślimak.
Obecne wybrane sortowanie:
Ostatnio dodane

Jeszcze nikt nie polubił tego zdjęcia

Dodał: LidkaB
Dodano: 2010-05-14 07:29:28
Oglądany: 6980
Komentowano: 7
Oceniano: 0
Aktualna ocena:
 

7 komentarzy

 1. Bez zdjecia
  Dodał: majka190382

  A ĆÓZ TO TAKIEGO,NIECIEKAWIE TO WYGLĄDA,W MUSZELCE JEST BARDZIEJ URODZIWY

 2. Wiesia
  Dodał: Wiesia

  Biedny to on nie jest bo to szkodnik wszystkie kwiaty i warzywa potrafią,te slimaczyska zjeść.Ale jest na nich specjalny preparat.

 3. Bez zdjecia
  Dodał: moni83

  to najwieksza paskuda ze wszystkich slimakow,pelno ich wszedzie,a gdy bedac na spacerze z psiakiem zobaczylam co one jedza,przekonalo mnie jeszcze bardziej ze sa obrzydliwe..
  pozdrawiam

 4. Bez zdjecia
  Dodał: netii79

  najgorszy ze ślimaków... zeżre wszystko...
  miłego dnia :o)

 5. krab42
  Dodał: krab42

  To jest ŚLINIK. Śliniki żywią się oprócz roślin także padliną, dżdżownicami, a nawet słabymi i martwymi współtowarzyszami. Opisywane były również przypadki zjadania przez nie żywych piskląt, albo noworodków małych ssaków. Rozmnażając się szybko i wydając liczne potomstwo – liczba stanowisk ślinika wielkiego wzrasta z roku na rok./opis z netu/:)
  Pozdrawiam

 6. welka87
  Dodał: welka87

  Biedny bo pewnie po zrobieniu zdjęcia zginął w niewyjaśnionych okolicznościach:) nie cierpię tego paskudztwa... ale swoją drogą całkiem łady jest;)

 7. aniasyp1
  Dodał: aniasyp1

  O Jejku to największy mój szkodnik minionego roku .Pożera wszystko ,ja miałam ich setki na działce odrazu zabijałam, one same siebie nawzajem pożerały ,wsród działkowców nazywaliśmy je kanibalami .Lidio niszcz to dziadostwo:)Udanej walki

Dodaj swój komentarz