Jeszcze nikt nie polubił tego zdjęcia
Anomalie pogodowe
Aby zrównoważyć niedoskonałości naszego klimatu załączm dowód występujących anomalii pogodowych na innych kontynentach. Potężny wiatr i burza piaskowa łamała palmy i wyrywała je z korzeniami. Zdjęcie zrobiłem po przejściu wiatru .
Ostatnio dodane
Dodaj swój komentarz
Informacje o: securus
Inne zdjecia: securus
-
600 letnie drzewo
-
Plumeria czerwona
-
Amarylis....
-
bugenwilla
-
Opóźniona jesień.
-
Dzioborożec
-
Tukan.................
-
Kraina Motyli
-
Słońce i pogoda
-
Senegal.....
5 komentarzy
Dodał: emiko 2009-10-16 11:05
Piękne zdjęcie! Cudny kolor nieba i uginające się palmy. 10! Pozdrowienia!
Dodał: Arietta 2009-10-16 13:13
Dobrze, że pokazałeś inne oblicze egzotiko-tropiko. U nas przynajmniej rzadko, a nawet sporadycznie ludzie tracą życie lub dach nad głową z powodu kataklizmów. Gdyby jeszcze zima była ciut krótsza byłoby całkiem znośnie, ale gdyby nie było jej wcale osobiście byłabym niepocieszona. 10!
Dodał: j/jorgus 2009-10-16 17:22
No tak,potwierdzasz iż ,,złote palmy,,dostały sie w odpowiednie ręce.Jeszcze raz gratuluje dla Mistrza
pozdrawiam i życzę weekendowych słonecznych plenerów
Dodał: Isia 2009-10-16 22:51
Te powiewające na wietrze palmy też mają swój urok, sama widziałam jak wiał mistral, bałam się, że je połamie, po czym okazało się z relacji miejscowych, że to była tylko namiastka, maleńki mistralek :) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za miłe słowa :)
Dodał: Grazka5 2009-10-17 20:47
Pozdrawiam cieplutko:))
Piękny widok i nie wygląda groźnie....10!!!