Ogłoszenie serwisu

532 odsłon     Dodano: 2023-08-02 21:57     Autor: Forsycja

Konkurs rozstrzygnięty: Nasza ulubiona roślinka ogrodowa.

Konkurs rozstrzygnięty: Nasza ulubiona roślinka ogrodowa.


Drodzy uczestnicy, dziękujemy za aktywny udział w naszym konkursie fotograficznym "Nasza ulubiona roślinka ogrodowa." To było niezwykłe doświadczenie obserwować, jak Wasza miłość do ogrodnictwa i talent fotograficzny ożywiły Wasze ulubione roślinki na zdjęciach.

Wasze zdjęcia przyniosły nam ogromną radość i zainspirowały nasze serca. Widzieliśmy piękno Waszych ogrodów, różnorodność roślin, oraz Waszą umiejętność uchwycenia tych pięknych momentów.

Najważniejsze, że te wyniki nie były zależne od nas, tylko od Was i Waszych kolegów uczestników, dzięki czemu zwycięstwo stało się jeszcze bardziej szczególne i warte podkreślenia.

Mamy przyjemność ogłosić zwycięzców, którzy zdobyli najwięcej głosów i zostały wybrane jako ulubiona roślinka ogrodowa przez naszą społeczność.

Zasady konkursu


Łącznie wpłynęło 10 wspaniałych zdjęć.

Gratulujemy wszystkim, którzy podzielili się swoimi pracami i brali udział w głosowaniu. Wasze fotografie przyniosły nam wiele radości i inspiracji, podkreślając, jak ważne są ogrody i natura w naszym życiu. Dziękujemy, że byliście częścią naszego konkursu "Nasza ulubiona roślinka ogrodowa." Wasza kreatywność i zaangażowanie sprawiły, że ten konkurs był wyjątkowy i niezapomniany.

Życzymy Wam dalszych sukcesów w ogrodnictwie i fotografii oraz mnóstwa wspaniałych chwil spędzonych w towarzystwie Waszych ukochanych roślin ogrodowych.

Do zobaczenia w przyszłych konkursach i dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie!

Bony otrzymują:


Teraz czas na tą przyjemniejszą cześć – czyli rozdanie nagród. Do trzech szczęśliwców trafią podarunkowe bony, które będzie można zrealizować w naszym Sklepie Świat Kwiatów

1 miejsce: panka oraz latortueverte

otrzymując 37 głosów.
Bon o o wartości 200 złotych

panka za Może W Prostocie Siła , Majowe Bzy.latortueverte za W Grupie Raźniej!3 miejsce: Gienia oraz jaga51

otrzymując 24 głosów.
Bon o o wartości 50 złotych

Gienia za Czarny Bez.jaga51 za "Kwiaty katalpy :)"Lista pozostałych uczestników, którzy otrzymują nagrodę pocieszenia - 20 złotych, w postaci bonu, który również można wykorzystać w naszym sklepie:

5 miejsce: Wiki73 - 23 głosów za "Zapłakana róża..."
6 miejsce: Tenia - 21 głosów za "Wiosenne pierwiosnki"
7 miejsce: Poziomka1991 - 21 głosów za "Słonecznik ozdobny"
8 miejsce: smiling1 - 20 głosów za "Rododendron wielkokwiatowy Cosmopolitan"
9 miejsce: bella - 20 głosów za "Irysy w kolorach nieba"
10 miejsce: Hortensja13 - 19 głosów za "Różanecznik"

Lista ogłoszeń serwisu